KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7517243
nr 751 7243
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Carl Snoilsky, signerad, motivets mått: 8x5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:31:10
30/3 18:02:13
700 kr
2/4 19:25:34
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn